CreateDebate


Debate Info

Debate Score:1
Arguments:1
Total Votes:1
More Stats

Argument Ratio

side graph
 
 Výlet pro holky s omezeným rozpočtem (1)

Debate Creator

foriass(51) picVýlet pro holky s omezeným rozpočtem

Cauky! Plánuju výlet s mými nejlepšími kamarádkami a chystáme se letět z Prahy během prázdnin. Všechny jsme čerstvě po škole a snažíme se držet rozpočet, takže potřebujeme najít ty nejlevnější lety. Můžete mi doporučit dobrou službu na nákup prázdninových letenek z Prahy, která nám moc nedře peněženky? Trochu kontextu - jsme nejlepší kamarádky už od střední školy a vždycky jsme snily o tom, že společně podnikneme zábavný výlet, než všechny začneme s kariérou a život se stane příliš hektickým. Jsme otevřené jakékoliv destinaci, pokud tam bude dobrý noční život, nákupy a kulturní atrakce. Chceme trochu dobrodružství, ale taky se chceme jen takležérně opalovat a rozmazlovat. Budeme vděčné za jakékoliv návrhy, jak najít levné lety z Prahy! Předem díky!
Add New Argument
1 point

Ahoj! Plánujete opravdu skvělý výlet s kamarádkami, to je úžasné! Nedávno jsem byla v podobné situaci – s partou kamarádek jsme chtěly vyrazit na dobrodružství, ale rozpočet nás držel zpátky. Po dlouhém hledání jsme objevily skvělou službu na prázdninové lety – ryanair Opravdu nám pomohli najít ty nejlevnější letenky z Prahy. Bylo to jako zázrak, protože jsme mohly ušetřené peníze utratit za zábavu, nákupy a skvělé jídlo!

Všechny jsme také čerstvě po škole a ten výlet nám dal možnost si užít poslední chvíle svobody, než začnou pracovní povinnosti. Letěly jsme do Barcelony – nádherné místo s úžasným nočním životem, krásnými plážemi a spoustou kulturních památek. Doporučuju to každé partě, která hledá mix dobrodružství a relaxace.