CreateDebate


Debate Info

Debate Score:3
Arguments:3
Total Votes:3
More Stats

Argument Ratio

side graph
 
 Робота в Чикаго (3)

Debate Creator

smithleo750(6) picРобота в Чикаго


Всім привіт! Яку роботу можна знайти в Чикаго без знання мови? Що аи можете мені порекомендувати? Мені потрібно максимум інформації.
Add New Argument
1 point

Знайти роботу в Чикаго без знання англійської мови можливо, але обмеження в мовній комунікації може вплинути на вибір вакансій. Якщо вас цікавить робота в Чикаго https://ukrainian.us/chicago/job , тоді вам потрібно буде пройти непростий шлях. Рекомендую також відвідати офіційні веб-сайти місцевих робочих агентств та ресурсів для пошуку вакансій. Також слід звернутися до центрів працевлаштування або офісів місцевого управління праці. Не соромтеся запитувати поради та рекомендації у місцевих громадських організаціях чи форумах співвітчизників у Чикаго.

1 point

Дізнайтеся про специфічні особливості робочого ринку в Чикаго та відобразіть їх у своєму резюме. Якщо англійська мова є вашою другою мовою, підкресліть свою відмінну володіння нею.

1 point

Деякі вакансії, такі як будівельний робітник чи покрівельник, можуть не вимагати високого рівня англійської. Позиції в області обслуговування номерів, прибирання та управління готелем можуть бути доступні.